Obchodní podmínky

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Petr Hájek                                                                      
Široká 12                                                          
466 01                                                                              
Jablonec nad Nisou

IČO:40180298

Číslo účtu: 226 358 793 / 0600

Banka: GE Money Bank

tel: +420 604 502 535

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Objednávka

Veškeré potvrzené objednávky jsou závazné. Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem Pehaj.cz . Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné co nejrychleji kontaktovat pracovníky eshopu o stornaci objednávky (max.6 hodin od objednání).

 

Způsob dodání zboží

Zboží expedujeme do 24 hodin (v pracovní dny) po obdržení závazné objednávky prostřednictvím České pošty. Zásilka je podána jako "balík do ruky" s garantovaným dodáním do druhého pracovního dne od odeslání. Zboží bude doručeno na DODACÍ adresu uvedenou v objednávce, popř. na adresu uvedenou v komentáři k objednávce.

V případě, že Vámi vybrané zboží nebude na skladě, bude Vás kontaktovat naše pracovnice a domluví s Vámi výměnu za jiný druh zboží, popř. stornaci daného zboží.

 

Převzetí zboží

Kupující při převzetí zboží ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Pokud se objeví poškození obalu sepíše s dopravcem protokol o poškození zásilky. Kupující by měl po převzetí zásilky zkontrolovat správnost dodaného (objednaného) zboží dle přiložené faktury a v případě nesrovnalostí ihned (buď telefonicky nebo emailem) informovat pracovníky eshopu.

 

Možnosti dopravy

ČESKÁ REPUBLIKA

Objednané zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty u přepážky popř. doručovateli České pošty při převzetí zásilky. Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání v  pracovní dny (PO-PÁ).
Zásilka je doručena zákazníkovi do 48 hodin od objednání - platí v pracovní dny (PO-PÁ).

  • Dpd- platba dobírkou 49 Kč
  • Dpd – platba předem na účet 125 Kč

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3.000,- KČ ZDARMA !!!

 

MOŽNOSTI PLATBY – ČESKÁ REPUBLIKA - Platba pouze v měně CZK

DOPRAVA
DOBA DODÁNÍ
SLEVA NA DOPRAVU
DOBÍRKA
49 Kč
48 hodin (po-pá)
Nad 3.000 Kč ZDARMA
BANKOVNÍ PŘEVOD
125 Kč
48 hodin (po-pá)
od připsání na účet
Nad 3.000 Kč ZDARMA

Pokyny k platbě:

  • Č.účtu: 226358793 /0600
  • Banka: GE Money Bank
  • Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného
  • Variabilní symbol: Číslo objednávky
  • Konstantní symbol: 0008

Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet. Po provedení platby nás prosím informujte emailem popř. telefonicky , aby byla zásilka co nejdříve vyexpedována.

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a s veškerými visačkami. Zároveň musí být přiložena faktura a na ní uvedeno číslo účtu, na který si přejete částku vrátit.

Na vrácení peněz má prodávající 30 dní od doručení zásilky.

Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána částka odpovídající ceně za zaplacené zboží.

V případě vrácení pouze části věcí z faktury bude přepočítána objemová a věrnostní sleva o částku za vrácené zboží.

Zboží, které vracíte zpět NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU. Takto došlá zásilka nebude přijata.

  • Vrácení peněz Česká republika probíhá pouze převodem na uvedený účet.

 

Adresa pro vrácení zboží:

Petr Hájek,

Široká 12,

468 04 Jablonec nad Nisou

 

Reklamace

Reklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou, na kterou uveďte co reklamujete. Zákazník bude emailem informován o přijetí zboží k reklamaci. Po vyřízení bude opět informován emailem, jak reklamace dopadla.

Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.

 

Postup při výměně zboží:

Ofoťte fakturu nebo přiložte dopis a napište své jméno, číslo objednávky a Váš požadavek na výměnu. Doporučujeme ověřit dostupnost položek na webu www.pehaj.cz, které požadujete na výměnu (můžete napsat i náhradní variantu). Jakmile k nám dorazí zásilka na výměnu, bude obratem vyměněna a následující pracovní den odeslána. Poté Vám přijde expediční email s číslem balíku.

V případě, že bude výměna za méně peněz než bylo původně, napište nám prosím číslo účtu, abychom mohli přeplatek vrátit. Pokud bude výměna vyšší, zboží zašleme na dobírku.

 

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součástí zásilky je i faktura na zakoupené zboží.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nelze je využít k jiným účelům.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.

 

Závěrečné ustanovení

Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den odeslání. Souhlasí i s cenou platnou v den odeslání, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Pokud není v obchodních podmínkách Pehaj.cz stanoveno jinak, řídí se prodávající i kupující právy a povinnostmi dle Obchodního zákoníku.